Lech Janerka
Albums
Bez Prądu
Bruhaha
Dobranoc
Fiu Fiu...
Gipsowy Odlew Falsyfikatu
Historia Podwodna
Piosenki
Plagiaty
Ur
Singles
Słoń
Ta Zabawa Nie Jest Dla Dziewczynek / Jest Jak W Niebie...
Songs in corporation with
Historia Podwodna (Lech Janerka & Małgorzata Ostrowska)
Ta Zabawa Nie Jest Dla Dziewczynek (Lech Janerka & Pink Freud)
Ta zabawa nie jest dla dziewczynek (Lech Janerka & Pink Freud)
Mój Sztylecik W Twoim Sercu (Lech Janerka & Wojciech Waglewski)
Mój sztylecik w Twoim sercu (Lech Janerka & Wojciech Waglewski)
Rower (Lech Janerka & Wojciech Waglewski)
Epidemia epilepsji (Lech Janerka feat. Małgorzata Ostrowska)
Jest jak w niebie (Lech Janerka feat. Małgorzata Ostrowska)
Kobiety Nam Wybaczą (Wojciech Waglewski, Lech Janerka, Hubert Dobaczewski, Bartosz Waglewski, Leszek Możdżer)
Kobiety nam wybaczą (Wojciech Waglewski, Lech Janerka, Spięty, Fisz, Leszek Możdżer)
Songs
6 Dni Tygodnia
6 dni tygodnia
A Jednak Znikł
A Kiedy Będzie...
A Kiedy Będzie
A jednak znikł
A kiedy będzie...
Absolulu
Allelujaż
Ave Hella
Bez Kolacji
Bez kolacji
Bomb
Brak
Bultarga
Bądźmy Dziećmi
Bądźmy dziećmi
Ceremonie
Chcę Tego
Chcę tego
Chyba
Ciebie Ciebie
Ciebie, Ciebie
Ciebie, ciebie
Daj Mi
Daj mi
Dinghy
Dla Twojej Głowy Komfort
Do Boju
Do boju
Dobranoc
Dupa Jak Sofa
El Producente
Epidemia Epilepsji
Epidemia epilepsji
Ewo Rewo i ja
Ewolucja, Rewolucja I Ja
Ewolucja, rewolucja i ja
F-I (Otwórz mi)
Forma
Historia Podwodna
Historia podwodna
I Jak Ci Tam W Tym Niebie
I Moll
I jak ci tam w tym niebie
Intro
Ja
Jest Jak W Niebie...
Jest Jak W Niebie
Jest jak w niebie
Jezu Jak Się Cieszę
Jezu, Jak Się Cieszę
Jualari (nie wolno zjadać innych ani chłeptać czyjejś krwi)
Jualari
Jutro Będę W N.Y.
Jutro Będę W N.Y
Jutro będę w N.Y.
Kalafior
Karma Kram
Karma kram
Kill Gil
Klaus Mitroh
Klus Mitroh
Konstytucja
Konstytucje 2006 (feat. Sidney Polak)
Konstytucje
LA
Labirynty
La
Leniwie Lecąc
Leniwie lecąc
Leon
Lewituj
Lola (Chce Zmieniać Świat)
Lola (chce zmieniać świat)
Lola
Lubią Nas
Lubią nas
Maj
Mongolia
Muł Pancerny
Muł pancerny
Mój Sztylecik W Twoim Sercu
Mój sztylecik w twoim sercu
Nad Ranem Śmierć Się Śmieje
Nadzieja o Wrocławiu
Nagan
Nalot
Nie Mnij Mnie
Nie Słuchaj Co Kto Mówi
Nie Słuchaj Tego Co Kto Mówi
Nie mnij mnie
Nie słuchaj co kto mówi
Nie Śpię, Śpię I Nie Śpię
Niewalczyk
Niewole
Niki
O Głowie
O Niebie
O głowie
O niebie
Ogniowe Strzelby
Ogniowe strzelby
Omm
Opar
Pada Deszcz
Pada deszcz
Paradoksy
Paragwaj
Pieśń Mijających Się Wielorybów
Pieśń mijających się wielorybów
Pili
Piosenka Boga
Piosenka Dla Żywych
Piosenka Wigilijna
Piosenka dla żywych
Piosenka wigilijna
Piosenki Wigilijne
Po Co Mi Serce
Po co mi serce
Pora Na Zło
Raczej
Ramydada
Reformator
Rower
Ryba Lufa
Ryba lufa
Rympał
Strzeż Się Tych Miejsc
Strzeż się tych miejsc
Szksypcze
Słoń
Ta Zabawa Nie Jest Dla Dziewczynek
Ta zabawa nie jest dla dziewczynek
Tak Tylko Ty
Tak tylko ty
To Tylko Ty
Tryki Na Start
Tryki na start
Tylko Ty
Uraja
Urodziny
Ur
W Czapę
W Naturze Mamy Ciągły Ruch
W czapę
W naturze mamy ciągły ruch
Wanna Na Wawelu
Wieje
Wiosna Na Pustyni
Wiosna na pustyni
Wirnik
Wstaję
Wszyscy Inteligentni Męźczyźni Idą Do Wywiadu
Wszyscy Inteligentni Mężczyźni Idą Do Wywiadu
Wszyscy inteligentni mężczyźni idą do wywiadu
Wyobraź Sobie (Live)
Wyobraź Sobie
Wyobraź sobie
Wystarczy Wiedzieć
Wystarczy wiedzieć
Zabawawa
Zero Zer
Zero zer
Zuza (i tak to wygląda)
Zuza
Śmielej (Live)
Śmielej
Śpij Aniele Mój
Święty Kucharz Od Hipciego
Święty kucharz od Hipciego