Nu-Look
Albums
Abò
Big Mistake
Confirmation
En Live
I Got This
Live Volume 3 : Avew Map Mache
My Time
Still News
Songs in corporation with
Avenue De La Passion (Arly Larivière, Nu-Look)
Cookie (Arly Larivière, Nu-Look)
Lanmou Pap Fini (Arly Larivière, Nu-Look)
Loving You (Arly Larivière, Nu-Look)
Souvenir (Arly Larivière, Nu-Look)
Why Do You Say You Love Me (Arly Larivière, Nu-Look)
You and I (Arly Larivière, Nu-Look)
That Girl (Nu-Look feat. Carly J. Lariviere)
Apparences trompeuses (Nu-Look feat. Jean-Philippe Marthély)
Pa swete malé yon lot (Nu-Look feat. Tony Mix)
Songs
A Qui La Faute
A cœur ouvert
A qui la faute
Abo
Abò
Ain't Got No Worries
Anti Stress
Antistress
Apparences Trompeuses
Asse
Avew Map Mache
Big Mistake
Bon Macho
Bonbon Siwo
Busted
C'est Complique
C'est compliqué
Cauchemar
Competition
Compétition
Confessions
Cookie
Cœur blessé
Daddy's Girl
Destination Finale
Destination finale
Deyo a cho
Elle
Fanm Ideal
Fè chelbè
Gran Depanse
Haiti, Quel Espoir?
Haiti
Haïti, quel espoir ?
I Ain't Got No Worries
I'm Not Ready
Illusion
Intro
Is It Real?
Is It Real
Jou M' Renkontre W'
Jou m'renkontre'w
Kobai
Konfye Ak Mefyans
Konfye ak meffyans (La Confiance)
L'ame Soeur
L'Âme sœur
La Vie a Deux
La Vie à deux
Lan-Mou'n Pafini
Lanmou'n Pap Fini
Le Compas (Happy 50th)
Le Compas
Le Nouveau Look
Le Nuveau Look
Le nouveau look
Legacy
Li Pa Nomal
Li pa nomal
Loving You
M' Bezwen on Zanmi
M'Anvi Pran W'
M'anvi pran'w
Monte Moun
Motivation
Mwen bezwen on zanmi
Mwen wè kou a
Nos Indifferences
Nos indifférences
Notre Histoire
Nou Pran Nan Mera
Nou pran nan mera
Nu Look's Time
Nu-Look Hotline
Nu-Look's Time
Pa Swete Male Yon Lot
Pa anmèdé m
Pa chechè konnen
Paske M' Jalou
Paske'm jalou
Pays... Jeunesse... Futur...
Pedi Chelbe-W
Poukisa
Reunited
Rien Que Toi
Rien que toi
S.O.S. Producteur
SOS Producteur
Sagesse
Sainte Cecile
Se La
Se mem nou mem
So What
Souvenir
Techno Addictes
That Girl
The Switch
Ti Cle "El Color"
Ti Kle
Ton Anniversaire
Ton anniversaire
Ton opinion, mon choix
Travail
Travay
Trip Map Trip
Until When
Wasn't Meant to Be
What About Tomorrow
Why Do U Say U Love Me?
Why Do U Say U Love Me
Why Now
Yo (Se Nanlide W Sa Ye)
Young Blood
Yo