zzongs | Search | About | Share

Pat Shange

Albums

Bhuti Lo

Come and Do It

Come to Me When You Feeling Lonely

House Mixes

I Love Africa / Dance Dub

I Miss You

I'm Accused

I'm Not a Casanova / No Sugar Tonight

I'm Not a Casanova

Just a Friend of My Father

Kamoliza / Playable Fine

My Neighbour / Township Vibe

Sebenza Ndoda

Shayile Time

Sounds Disco

Sweet Mama

Tonite You Gonna Give / the New South Africa

Tonite You Gonna Give

Singles

Come and Do It

Dumazile / Lomntwana

Izinyembezi / Ukuhlangana Kwezihlobo

Kudala Ngikulindile / Ukungethembeki

Kudala Ngikulindile

Kuseduze / Ikotha Eyikhothayo

Lalela Mntakwethu / Makhelwane Wami

Linye Ilanga / Ukuhlupheka

Masibe Moya Munye / Ubudoda Abakhulelwa

Ngeke Ngikulobolele / Unina Usekhona

Ngithi Ma / Umhlaba

Please Don't Cry

Sweet Mama / Anytime Baby

Thokozile Wami / Ntombi Wami

Ulala Ngaphandle

Umakhelwane

Washaya Utshani / Thoko

Songs in corporation with

I'm Not a Casanova (Chicco meets Pat Shange)

It's Summer (Chicco meets Pat Shange)

No Sugar Tonight (Chicco meets Pat Shange)

We Can Dance (Chicco meets Pat Shange)

Izenzo Zakho (Pat Shange & Thandi Siyoko with the Juveniles)

Usizi (Pat Shange & Thandi Siyoko with the Juveniles)

Hlengiwe (Pat Shange & The Juveniles)

Indodakazi (Pat Shange & The Juveniles)

Intombi Ekhulile (Pat Shange & The Juveniles)

Omakoti (Pat Shange & The Juveniles)

Umthente Uhlaba Usamila (Pat Shange & The Juveniles)

Uyintandane (Pat Shange & The Juveniles)

Hlengiwe (Pat Shange, A. Nkabinde)

Intombi Ekhulile (Pat Shange, A. Nkabinde)

Ababuyisi Baphambili (Pat Shange, the Juveniles)

Egoli (Pat Shange, the Juveniles)

Kuse Duze (Pat Shange, the Juveniles)

Linye Ilanga (Pat Shange, the Juveniles)

Lomntwana (Pat Shange, the Juveniles)

Ngiyakucela Wakami (Pat Shange, the Juveniles)

Ukulunga Kwakho (Pat Shange, the Juveniles)

Ukuphoxwa Kwezithandani (Pat Shange, the Juveniles)

Uthand'Imali Yami (Pat Shange, the Juveniles)

Wakubona Wakubeletha (Pat Shange, the Juveniles)

Songs

African Lady

After Time

Amagwinya

Amajita Lawa

Angimazi Lomntwana

Anytime Baby

Awu ! Heshe Babhem

Bathi Angilunganga

Bayangitshela Ngawe

Besikwethemba

Bhuti-Lo

Bungcono Ubugwala

Casanova

Celebration

Change of Times

Chomie Dub

Chomie

Come and Do It

Come on Say You Do

Come to Me When You Feeling Lonely

Coming Home From the Mines

Coming Home from the Mines

Coming Home

Dance (dub)

Dance Dub

Dance

Destination

Don't Tell Me

Dont't Tell Me

Dumazile

Flo Du Meu

Ghetto

Gimme a Chance

Gobondela

Good Time Girls

Got to Work It Out

Groovin' Together

Groovin

Hamba Mntanami

Happy Birthday

Hayi Bo Intombi

Hlengiwe

Hlukana Notshwala

How Can You Give Your Love

I Love Africa

I Miss You

I Need Love

I love Africa

I'm Accused

I'm Not a Casanova

I'm Still Alive

If You Love Me

Ikhaya Lami

Ikhotha Eyikhothayo

Imali Yesalukazi

Imali

Indaba Ingena Ngamehlo

Ingane Yabantu

Injabulo

Inkinga

Inxeba Lendoda

Isela

Isitha Sami

Isono Sobaba

Izimali Zethu

Izinyembezi

Just Change Dub

Just Change

Just a Friend of My Daddy

Just a Friend of My Father

Kamoliza / Playable Fine

Kamoliza

Kodwa Awungizweli Na

Kubuhlungu

Kudala Ngikulindile

Kuseduze

Lalela Mkami

Lalela Mntakwethu

Linye Ilanga

Lomntwana

Love Is Like a Bank Account

Makhelwane Wami

Mama Wentombi

Mama

Mame Ngiyakuzwela

Mamela Mfondini

Mamsy

Mamthembu

Man Oh Man

Mantombazane

Marriage Is Not for Stars

Mashonisa

Masibe Moya Munye

Mfowethu Ngizwile

Mingami Wami

Mnttanami

Musa Uku Ngilahlela Izandla

My Neighbour

Ndiyamphathaphatha

Never Gonna Let You Down

Ngeke Kungadabuka Ibhulukwe

Ngeke Ngikuloblele

Ngeke Ngikulobolele

Ngicela Uxolo

Ngicelo Uxolo

Ngikufakela Izibuko

Ngiokuswabisa

Ngithi Ma

Ngiyabonga

Ngiyakwesaba

Ngiyamthanda

Ngizokulobolela

Ngizokuswabisa

No Sugar Tonight

Ntombi Wami

Okoniwe Ngumlomo

Otsotsi

Party

Pho Ukhalelani

Playable Fine

Please Don't Cry

Put the Chicken in the Oven

Rules of Love

Sebekhathele Nguwe

Sebenza Ndoda

Sekonakele

Sekwenze Njani

Sengikhathele

Sesingaze Sehlukane

Shayile Time

Skhumba

So Right

Sthandwa Sami

Sweet Mama

Take Time to Know Her

The New South Africa

The Payable Fine

The Rap in Zulu

Themba

Thembi

Think Again

Thokozile Wami

Thoko

Tonight You Gonna Give

Tonite You Gonna Give

Township Vibe

Ubudoda Abukhulelwa

Udlala Ngami

Ufike Izolo

Ukuhlangana Kwezihlobo

Ukuhlupheka Kunami

Ukuhlupheka

Ukungethembeki

Ulala Ngaphandle

Ulunywa Yizinja

Umakhelwane

Umhlaba

Umhonqonqo

Umnqolo Ogumbetsheni

Umuzi Wami

Undecided Divorce Case

Ungasilumi Isandla Esikondlayo

Ungibophela Amanqina Enyathi

Ungibuzelani

Ungicuphile

Unina Usekhona

Usebenzela isizwe

Usizi

Uthando Odlala Ngalo

Uyacimbiza

Uyangibona Mina

Uyazi Ngiyakuthanda

Uyifunela Indawo

Uyimenemene

Uyoyikhotha Imbenge Yomile

Uzongola

Venda Jive

Wangenza Baba

Wangiyala Mntanomuntu

Washaya Utshani

We're All the Same

Xibelani

Ximbelani

Yaze Yancane Lengane

Yekela Ubugebengu

Yimtomi Madoda

Yintoni Madoda

Yizo

Yondla Abazali

Ziyogana Abanye